Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2020

Manuel Hasta Karyolası

Manuel Hasta Karyolası

Hastane karyolaları hastanın konforu için en temel şeylerden biridir. Özellikle uzun süreli istirahat etmesi gereken hastalar için özenle seçilmelidir. Ve tabi ki tüm hastanelerde bulunması zorunludur, her hastane konforuna göre yüzlerce yatak sahibi olmalıdır. Manuel hasta karyolası hastanın rahatlığı için gerekli ayak ve baş ayarlamaları manuel olarak bir kol yardımıyla yapılır. Bu yataklar değişik şekillerde üretilmiş olup talep doğrultusunda en doğru şekil belirlenebilir. Hastanın durumuna göre özellikle ayarlanması gereken bölgelerde kullanıcı ayarı yapılabilecek çeşitlerde manuel hasta yatakları mevcuttur.

Manuel Hasta Yatakları Nerelerde Kullanılır?

Elle ayarlamaları yapılan hasta karyolaları karşımızda sağlıkla ilgili her alanda çıkmaktadır. Hem hastanelerde rastlayabildiğimiz gibi evlerde de kullanılır. Aynı zamanda lazer epilasyon merkezlerinde, güzellik ve cilt bakım salonlarında da kullanılır. Yelpazesi çok geniştir. Ve fiyat performans kıyaslaması açısından sizlere son derece fayda sunar. Manuel hasta yatakları, elektrikli hasta yataklarına göre çok daha ucuz olduğundan, her bütçeye hitap etmektedir. Bu sayede hem hastanıza konforu yaşatırken hem de bütçe olarak kendinizi zora sokmazsınız.

Ürünün Teknik Özellikleri Nelerdir?

Manuel Hasta Yatakları tercih edilen tiplere göre ayarlanabilir. Örneğin ayak kısmı v şeklinde kaldırılabilen modeli, ayak kısmı dizden kırılabilen modeli, bel kısmı 0 dereceden 80 85 dereceye kadar ayarlanabilen modeli de vardır. Bu yataklarda tüm ayarlamalar bir kol yardımı ile dışarıdan yapılabileceği gibi bazı modeller pompa sistemi ile kumada edilmesinde de olanak sağlar. Hastaya en uygun pozisyonu bulduğunuzda rahatlıkla sabitlersiniz ve daha sonrasında yine aynı şekilde rahatlıkla eski pozisyonuna döndürebilirsiniz. Yatağın ayaklarının tam olarak kaldırılması hastanın tansiyonun yükselmesi gibi bir sorunda düzeltici etki sağlar. Aynı şekilde bel kısmının 80 85 dereceye kadar dikleşmesi yemek yerken kolaylık sağlar.

manuel-hasta-yatagi

Biz bu konuda ciddi emekler vererek en ekonomik ve en ergonomik manuel hasta karyolası nı seçtik. Elit Medikal olarak sizlere rahatı ve konforu güvenilir bir şekilde sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik en uygun fiyatları ve uygun ödeme koşullarını da vaat ediyoruz. Hastane yatağı almadan önce bir kere daha düşünün ve tecrübemizden faydalanmayı ihmal etmeyin.