Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Manuel Hasta Karyolası Elt-150

Manuel Hasta Karyolası Elt-150

Manuel Hasta Karyolası Elt-150

Bu tip hasta yatakları kullanım amacı olarak genellik ile hastane ortamların da kullanılır sebep olarak ise hastanın yanında devamlı refakatçi bulunmasıdır. Hasta karyolası üzerinde bulunan kollar sayesinde hareket eden kısımları ne kadar çevirirseniz o kadar yukarı ve ya aşağı hareket eder mantığındadır. Manuel Hasta Karyolası Elt-150 genellik ile yurt dışı müşterileri talep gösterir sebebi ise elektrik kesintilerinin çok olmasıdır. Ama motorlu olan hasta karyolası modellerde de pil giriş yeri bulunmasının yanında elektrikler gittiği zaman pil ile hareket ettirebilmeniz. Yurdumuzda elektrik kesintisi fazla olmadığı için manuel olan modellere fazla ilgi gösterilmez. Kasa olarak diğer motorlu karyolalara benzeyen manuel modeller aynı sisteme sahiptir. Fakat 2 hareket kabiliyeti vardır. Baş ve ayak kısımları haricinde ekstra bir fonksiyonu bulunmaz.

Manuel Hasta Karyolası Fiyatı

Bir karyola almaya karar verdiğiniz de motorlu veya manuel model arasında kaldıysanız bile iki model de ev ortamların da işinizi kolayca görecektir. Yalnız bilmeniz gereken bir husus bulunmaktadır. Manul hasta yatakları üzerinde bulunan çevirme kolu içerinde yer alan rulman dişlileri zaman ile arıza çıkartmaktadır. Bu arızanın sebebi ise çevirdikçe dönen rulman dişlisinin yağsız kalmasıdır. Motorlu modellere göre arıza olasılığı daha fazladır. Manuel Hasta Karyolası Fiyatı motorlu olan modellere nazaran daha uygundur ama  bu anlatmış olduğumuz konu için daha az arıza ile karşılaşmak için motorlu hasta karyolası almanızı tavsiye ederiz.

manuel-cift-ayarli-hasta-yatagi

Manuel Hasta Karyolası Çeşitleri

Tek taraflı ve çift taraflı modeller olarak ikiye ayrılır. Tek taraflı olan modeller sadece baş tarafını kaldırıp indirebilir. İki taraflı modeller ise hem baş hemde ayak tarafını hareket ettirebilmenin yanında rahatça çevrilebilir. Görsel olarak diğer motorlu modellere benzemesinin yanın dayan korkulukları da bulunmaktadır. Manuel Hasta Karyolası Elt-150 modelimizi showroomlarımız da inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Hüseyin dedi ki:

    Yek taraflısı var mı ?

Yorum Yaz