Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Temmuz 2020

Lazımlıklı Hasta Yatağı

Lazımlıklı Hasta Yatağı

Lazımlıklı Üst Yatak

Lazımlıklı Hasta Yatağı; Yatalak hastalar için tuvalet ihtiyaçlarını gidermek bir hayli zordur. Artık bu zorluklar dan kurtulacaksınız ve hem hastanız hem de bu ihtiyacını gidermek için büyük çaba sarf eden bakıcısı rahata kavuşacaktır. Elit sağlık ürünleri kendi üretimi olan bu yatakları sizlere sunuyor. Yatağın üzerindeki lazımlık sayesin de hasta tuvalet ihtiyacı geldiğin de yatağın üzerinde ki parçayı çıkartıp rahatça ve kolayca ihtiyacını giderecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lazımlıklı Hasta Yatağı Ölçüleri

Sizi ve hastanızı rahatlatacak Lazımlıklı Hasta Yatağı kullanacağınız bir hasta karyolası olması gerekmektedir. Bu yatakları kullanacak olan kişilerin bilmesi gereken ölçüleri şu şekildedir.

  • Boy : 1,90 cm
  • En : 90 cm
  • Yükseklik : 14 cm

Bu ölçüler de özel bir hasta yatağınız var ise bu ürün ile hastanız mutlak konforu yaşayacaktır. Biz elit medikal olarak sağlık durumu bakımından yatağa mahkum olan hastalar için tuvalet aparatlı üst hasta yatağı kullanmanızı öneriyoruz. Lazımlıklı Hasta Yatağı için de kullanmış olduğumuz özel ham maddeler ile hem yatak çökme yapmaz hem de hasta üzerinde iken tuvalet ihtiyacını yaptığı zaman kötü koku yapmaz. Olası yatağa bulaşma durumların da lazımlıklı yatağın üzerin kullanmış olduğumuz özel winnex malzeme ile temizlenmesi hem kolaydır hemde hasta üstünde iken kayma olmaz. Genellikle hasta karyolaları hareketli olduğu için üzerinde kullanacağınız wc aparatlı yatak bu hareketlere uyum sağlaması gerekmektedir. Uyum sağlamasını kolaylaştıran 4 parça olması sebebi ile karyolaya tam uyum sağlayarak hastanızı kıvrımları ile rahatsız etmez ve tam konfor sağlar.

Tuvaletli Hasta Yatağı Kullanışı

Kullanım bakımından çok pratik olan bu yatak seçeneği hastanızın tuvalet ihtiyacını karşılaması için imal edilmiştir. Eviniz de bir hasta yatağı  mevcut ise bizim ile irtibata geçerseniz eviniz deki yatağı tuvalet aparatlı modele çeviriyoruz. Ve bu Lazımlıklı Hasta Yatağı kullanım kolaylığını yaşayabilirsiniz.  Biz sizin için elimizden gelen hassasiyeti göstererek rahat ve pratik kullanacağınız yaşam destek ürünleri üretiyoruz. Sizde hastanız durumuna göre bir yatak almak isterseniz eğer elit sağlık ürünleri irtibata geçerek hastanız için en faydalı modeli satın alabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sadi kısa dedi ki:

    Lazımlıklı yatak fiyatı ne kadar

  2. Sadi kısa dedi ki:

    Karyola ve yatak fiyatları

Yorum Yaz