Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Lazımlıklı Hasta Karyolası

Lazımlıklı Hasta Karyolası

Özellikli Hasta Karyolası

Lazımlıklı Hasta Karyolası kullanan hastalar tuvalet ihtiyaçlarını kolaylık ile kendi başlarına görebilmektedir. Günümüz de yatalak hastaların en büyük sorunlarından biri haline gelmiş olan tuvalet ihtiyaçlarını giderme artık teknolojik ürünler ile çok kolay hale geldi. Elit sağlık ürünleri üretmiş olduğu tuvaletli hasta yatağı modeli ile hastaların wc ihtiyaçlarını yapmaların da yardımcı olmaktadır.

Hastalarımız tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için üst yatakların da bulunan özel bölmeyi açarak ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Sizin sadece yapacağınız karyola altındaki özel anti bakteril temizlenmesi kolay olan sürgüyü boşaltmanız olacaktır. Bu tip hasta yatakları farklı modellerde de görülebilmektedir. Hem manüel hem de bazı motorlu modeller üzerinde uygulanan bu sistem oldukça pratiktir.

Lazımlıklı Hasta Yatakları Kullanımı

Günlük ihtiyaçlarını karşılayamayan yatalak hastalar bir hasta karyolası üzerinde yaşamlarına devam ediyorlar ise bu kullanmış oldukları yatak onlar için çok önemlidir. Her gün kullanmış oldukları yataklar üzerinde yemek yeme tv seyretme ve diğer ihtiyaçlarını gördükleri için çok önemli bir yere sahiptir hasta kişide. Genellik ile normal standart modeller üzerin de kullanmış olduğumuz bu Lazımlıklı Hasta Karyolası modeli sizin istemiş olduğunuz özel ölçülere göre ürettiğimiz modelin üzerinde de kullanabilirsiniz. Üst yatağı mutlaka özel ham maddeye sahip winnex den kaplı olmak zorunda dır. Hasta ihtiyacını yaptık tan sonra ne kadar temizlenirse temizlensin mutlaka etrafa bulaşabilir. Bu özel madde temizlendikten sonra bakteri tutmayarak hastayı rahatsız etmemektedir. Düzgün temizlenmemesi durumun da hastanın temas ettiği bölgeler de yaralar ve açılmalar çıkmaya başlayacaktır. Bu yaralar zaman ile bası yarasına döner bu modeli kullanırken satın alacağınız modelin kalitesine çok dikkat etmelisiniz. Elit sağlık ürünleri olarak 5 yıl garanti kapsamı içerisinde bulunan ürünümüz kullanılan malzeme kalitesi ile hiç bir problem teşkil etmemektedir.

Sürgülü Yataklar

Bu özelliklere sahip hasta yatağı altında kullanılan hareket ettirmeye müsait sürgüler hasta ihtiyacını yaptıktan sonra kolayca temizlenebilir. Eğer sizin de hastanızın tuvalet yapma ihtiyacı ile problemleri var ise bizim ile irtibata geçerek hastanızın daha kolay ve sorunsuz ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olabilirsiniz. Bu yatakların hem de motorlu hareket edebilen modelleri mevcuttur

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz