Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Eylül 2020

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Yatağı

Hastane yatakları hem hasta hem de hasta yakınları açısından oldukça önemli bir konudur. Hastanın gerek hastane ortamında gerekse ev içerisinde sağlıklı bir iyileşme süreci geçirebilmesi, güvenlik ve konforu bir arada yaşayabilmesi için bu konuda hasta karyolası ile uyumlu bir yatağının olması için hastaya ve mekâna en uygun hasta yatağı tercih edilmelidir. Hastaya uyumlu bir yatağın gerektiği kadar alçalabilmesi ve yükselebilmesi, ayrıca özellikle de ayak ve baş bölgelerinin kaldırılıp indirilebilmesi gerekmektedir. Hasta yatağının birçok modeli ve çeşidi vardır. Bu çeşitler ise genel olarak özellikleri, fiyatları ve üzerlerindeki aksesuarlarına göre farklılık göstermektedir. Size en uygun yatağı bulmak ise hiç de zor değil.

Kiralık Hasta Yatağı

Özellikle İstanbul gibi bir yerde oturuyorsanız binlerce model ve yüzlerce firma arasından hastane yatağı tercihi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu tercihinizi yaparken elbette öncelikle dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır. Bu konular da seçtiğiniz firmanın kaliteye, güvenliğe önem vermesi ve tecrübeli güvenilir bir firma olmasıdır.

Elit medikal firması bu konuda İstanbul’da önde gelen firmalar arasındaki yerini yıllardır koruduğundan dolayı hem tercih edilen ve hem de tavsiye edilen bir firma durumuna sahiptir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile müşteri odaklı anlayışı elbette bu ilgiyi daha da arttırmıştır. Hastane yataklarını isteğe bağlı olarak satılık veya kiralık olarak firmadan bulabilirsiniz.

Her zaman maddi imkânlar yeterli olmayabilir. Ancak evde bakılması gereken bir hasta varsa ve maddi durumun da yanı sıra hasta evde kısa bir tedavi dönemi geçirecekse bu durumda hasta yatakları kiralanabilmektedir.

hasta-karyolası

Kiralık hasta yatağı isteğe göre asansörlü, motorlu, elektrikli gibi çeşitlerde Elit Medikal firmasından temin edilebilmektedir. Satılık hastane yataklarından hiçbir farkı olmayan bu kiralık yataklar da hastanın konforu ve rahat bir iyileşme dönemi geçirmesi amacıyla üretilmişlerdir. Kaliteli bir yapıya sahip olan hastane yatakları kiralık olsalar bile hiçbir şekilde deformasyona uğramamış hali ile hasta ve hasta yakınlarına kiralanmaktadır.

Genellikle aylık periyotlar ile kiralanabilen Hastane Yataklarını  kiralama konusunda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Elit Medikal ziyaret edilebilir ya da internet ve telefon arayıcılığıyla ulaşılabilir.