Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Eylül 2020

Hastane Yatağı Modelleri

Hastane Yatağı Modelleri

Hastane yatağı, yatarak bakıma ihtiyaç duyan bir hastanın odasında bulunması gereken en önemli araçlardan biridir. Hastanın rahat bir iyileşme süreci yaşaması ve sağlık görevlilerinin veya refakatçilerinin hastaya rahat bakım yapmalarını sağlayan özel fonksiyonları olan bir yataktır. Bu yatak hasta kadar, hastaya bakan kişiye içinde güven, rahatlık ve konfor sağlayan bir araçtır. Hastane yataklarının özellikleri, aksesuarları ve fiyatları bakımından farklı modelleri bulunmaktadır. Seçeceğiniz hastane yatağı için sitemizi ziyaret ederek hastane yatağı İstanbul detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hastane Yatakları Modelleri

Hastane yatakları modellerini manuel ve elektrikli (motorlu) olmak iki ana grup altında toplayabiliriz. Manuel hastane yatakları baş kısmı veya ayak kısmı elle hareket ettirilen modellerdir. Manuel hastane yatakları da kendi içerisinde Tek ve çift taraflı hastane yatağı şeklinde ikiye ayrılır.

Hastane Yatağı Modelleri elektrikli veya başka bir deyişle motorlu hastane yatakları, kumanda vasıtası ile yönetilen motorların olduğu yataklardır. Bu tip hastane yatakları barındırdıkları motor sayısına göre çeşitlenirler ve motor sayısı arttıkça hastane yatağının da fonksiyonu artar.

Daha detaylı bilgi için firmamızı da arayarak hastane yatakları konusunda bilgi de alabilirsiniz. Hastane yatağı İstanbul çözümlerimiz için sitemize bekleriz.

Manuel Hastane Yatakları

Manuel hastane yatakları, yatağın ayarlamasının el ile yapıldığı modellerdir. Bu yatakların hareket edebilmesi için refakatçi veya sağlık görevlisi olması gerekir. Motorları yoktur. Tek taraflı manuel hastane yatağı ve çift taraflı manuel hastane yatağı diye iki çeşidi vardır.

Tek taraflı olan modellerde, hasta yataklarında sadece sırt bölümü hareket ederken çift taraflı hastane yataklarında hem sırt hem de ayak kısmı hareket ettirilir.

hasta-yatağı-tabanca-model

Firmamız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hem manuel hem de elektrikli hastane yatağı seçenekleri konusunda hizmet vermektedir. Ankara merkezli firmamız hastane yatağı İstanbul tercihlerinizde de sizlere yardımcı olmaktadır. Siz değerli müşterilerimize fiyat konusunda da gereken kolaylıklar yapılmakla birlikte gerektiğinde de çok uygun fiyatlarla farklı çözüm yolları ise sizin ve hastanızın konfor ve rahatlığı için çalışmaktayız. Her zaman sağlığınız için çalışıp memnuniyetiniz için üretiyoruz.