Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Eylül 2020

Hasta Yatakları Kullanım Alanları

Hasta Yatakları

Hasta Yatakları Kullanım Alanları olarak genellikle ilk akla gelen hastaneler olmaktadır. Fakat hasta yatakları denildiği zaman hasta olan kişinin iyileşmesi için ve konforlu bir süreç geçirmesi için üretilen, hareket kabiliyeti olan yataklarıdır. Bu yataklar hasta olan vatandaşın tedavisi nerede devam edecek ise orada kullanıma uygundur. Yatakların zaten en büyük özelliği ise hasta olan kişinin hastalığı boyunca yapmakta zorlandığı hareketleri yapmasına yardımcı olmaktır. Kişiler hastaneler de tedavi görürken kullanmış oldukları yatakları benimsemiş ve o yataklar ile tedavilerine devam etmek isteyebilirler. Hastanede tedavisi bittikten sonra evine geçerken aynı yatağı evinize de kurulumunu yaptırabilirsiniz. Tıp merkezlerin deki yatakların bire bir aynısını bulamama durumunuz bulunmaktadır. Fakat tıp merkezlerindeki yataklar bir çok kişi tarafından kullanıldıkları için sizin hastanıza uygun olmayabilir. Aynı yatağa benzer daha kaliteli ve kullanışlı bir yatak firmamız tarafından hastanızın rahat etmesi için özel olarak yapılabilmektedir.

hasta-karyolası- fuul-abs

Hastanelerde Kullanılan Hasta Yatakları

Tıp merkezleri gibi sağlık kuruluşların da kullanılan hasta yatakları genellik ile motorlu modellerdir. Modeller manüel olarak hem de elektrikli motorlu olarak iki sınıfa ayrılır. Eğer eviniz de bir yatak kullanımı yapacaksanız ve hastanızın rahatlığını düşünüyor iseniz sizlere motorlu hasta yatakları kullanmanızı tavsiye ederiz. Hastaneler de kullanılan motorlu modeller iki, üç, dört ve beş motorludur. Dört ve beş motorlular yoğun bakım ünitelerin de kullanılır ve sağlık durumları ağır olan hastalar için üretilmiştir. Eviniz de manüel, iki motorlu ve üç motorlu yatakları rahatlık ile kullanabilirsiniz. Bir çok seçenek içerisin den en doğru kararı vermek ve hastanızın daha iyi bir süreç geçirmesi için bizim ile irtibata geçebilir ve en kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.

Ev Tipi Modeller

Hastane yatakları ile ev tipi modeller arasındaki en büyük farklılık görselliği olarak öne çıkmaktadır. Her iki ortamda da kullanılan hasta yatağı aynı özelliklere sahiptir. Fakat her iki seçeneğin de sadece görsel farklıları arasın da bulunan ahşap seçeneği mevcuttur. Hastaneler de genellik ile plastik abs sistem kullanılır sebep olarak anti bakteriyel olması ve çabuk temizlenmesidir. Bu sebepten hastaneler bu modelleri tercih etmektedirler. Evler de ise genellik ile ahşap modellerin yanın da elektrostatik toz boya ile boyanmış motorlu modeller tercih edilmelidir.