Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı

Günümüzde hastaneler, hasta bakım evleri otel konforunu aratmayan yerler haline gelmiş durumda. Hastaların en iyi şekilde ağırlanmasını hedefleyen bir hastane ve bakım evi mantığına doğru hızla ilerlemekteyiz. Zamanımızın Hasta yatağı yapısı artık çok farklı ve ileri teknoloji ile donatılmış bir durumda. Hasta karyolası neredeyse refakatçıya hiç iş düşmeyecek şekilde dizayn ediliyor ve özel işlevler ile donatılıyor.

Hasta Yatağı ve Yenilikleri: Hastalar için yeni hasta karyolaları, kimseye ihtiyaç duymadan tek bir dokunuş ile çok hızlı ve pratik bir şekilde hastaların birçok ihtiyacını giderebilir bir hale gelmiş durumdadır. Artık yataklar kontrol kumandası yardımı ile kendi günlük ihtiyaçları için yapmaları gereken her türlü hareketi daha kolay ve yorulmadan yapabiliyor. Yemek yemek için ya da TV izlemek için dik bir şekilde oturur pozisyona gelmek akabinde yatar bir pozisyon alabilmek çok kolay. Hastalar yeni hasta karyolaları ile bu işlemleri tek bir dokunuş ile yapabiliyorlar. Yeni elektrikli hasta karyolaları temizliği öncelikli özellik olarak tutmaktadır. Hepiniz bildiği üzere hastaneler ya da yaşlı bakım evleri gibi ortamlarda insanlar hastalanmaya daha yatkın olurlar bu nedenle temizlik fazlasıyla önem arz etmektedir. Yeni hasta karyolaları başlıklarının ve yan tutamaklarını çabuk temizlenebilir bir malzeme ile üretilmektedirler.

 Yatağın Teknik Özellikleri:

Hasta karyolaları içerisinde bulunan motor farklı güçlerde olmaktadır. Bu motorlar 2 yıl süre ile garantili olup Hasta karyolaları 4 yıl servis garantisi altındadır. Hasta karyolalarının modellerine göre değişiklik göstermek suretiyle üzerlerinde serum askılığı, TV için Sehpa ve yemek sehpası bulunmaktadır.  Her model için farklılık gösteren bu özellikler isteğe göre eklenebilmektedir. Her tür isteğe hitap edecek olan hasta yatağı modelleri 10 yıl boyunca yedek parça ve servis imkânı ile sizlere hizmet vermektedir. Unutmayın ki bu tür ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken en öneli unsur size doğru bilgiyi verebilecek ve ihtiyacınızı en iyi şekilde sentezleyen bir kuruluştur. Deneyim sahibi olmayan satıcılar size hem zaman hemde para kaybettirecektir. Konusunda uzman olan Elit Medikal hasta yatağının İstanbul’daki en iyi adresidir.