Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Hasta Yatağı Erzincan

Hasta Yatağı Erzincan

Hasta karyolası satışı yapmış olduğumuz illerin başında gelen erzincan merkez de bulunan ana merkezimiz ile diğer çevre illere ve ilçelerimize hem satışımız hemde teslimat hizmetimiz bulunmaktadır. Biz elit sağlık ürünleri olarak hasta yatağı imalatı erzincan ilinde üretiyoruz. Üretmiş olduğumuz hasta karyolalarının modelleri olarak hem manuel hem de elektrikli modeller mevcuttur. Yatağından kalkamayan hastalarımız için tuvalet aparatlı modellerimiz de mevcut olup kişiye özel dizayn edilmektedir. Tuvalet aparatlı modellerden bahsetmek gerekir ise hasta karyolası altına yerleştirdiğimiz özel aparatlar ile hastanın tuvaletini yapmasını sağlamaktayız. Karyolanın altında ki hareketli sürgü sayesinde temizlenmesi ve bakımı kolay olup kullanışlı bir modeldir. Yanlız bu modelin üst yatağı da kalça kısımına gelecek yerde delik olduğu için hasta ihtiyacını giderirken dışkı bulaşabilir. Bu model kullanışlı olduğu kadar, temizlenmemesi durumunda mikroptan dolayı yara cıkartabilir.

Hasta Karyolası Erzincan İlçeleri

  • Çayırlı
  • İliç
  • Kemah
  • Kemaliye
  • Otlukbeli
  • Refahiye
  • Tercan
  • Üzümlü

Hasta Yatağı Erzincan İlçelerinde ikamet ediyor iseniz sağlık malzemesi alımlarında hem rahat edeceksiniz hem de bir hasta yatağı sipariş ettiğiniz anda kapınıza kadar getirilecek ve kurulumu yapılacak ürününüz ile daha iyi bir süreç geçireceksiniz. Her ne olursa olsun tamamen hijyene önem veren elit medikal hasta karyolası, demirbaş ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

hasta-karyolası

Hasta Yatağı Erzincan Garanti Süreci

Elit sağlık ürünlerinden bir hasta yatağı ve ya başka bir sağlık malzemesi  satın aldığınız andan itibaren kesilen faturanız üzerinde yer alan tarihten itibaren tam 5 yıl firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Bu durumlar dışında hareket eden firmalara asla güvenmeyiniz. Bazı firmalar proforma üzerine garanti belgesi yazmaktadır ve bir arıza halinde ürünlerinin arkasında durmamaktalar.