Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Eylül 2020

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Çeşitleri ;Hastaların tedavi süreçlerinde kendi evlerinde veya hastanelerde ihtiyaç duydukları yatak şekline hasta yatağı adı verilmektedir. Özellikleri bakımından normal yataklardan farklı olan hasta yatağı hastaların rahat edebilmeleri için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu özel tasarlanan yataklar ile yakınlarınız daha rahat edecek ve tedavileri için yapmış olduğunuz işlemlere cevap vermesi daha kolay hale gelir. Hasta yatakları kullanmak isteyen müşterilerimiz bize başvurduktan sonra tamamen en iyi duruma gelmeleri için hem yatak olsun hemde diğer sağlık malzemeleri için gerekli tedarikleri yapıp sizlere sunuyoruz.

Hasta Karyolası Kullanmak

İki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi çeşitli özelliklerde üretilen hasta yatakları, hastanın güvenliğini sağlamanın yanı sıra rahatça hareket etmelerine de yardımcı olmaktadır. Motorlu hasta yatakları, kumandalı hasta yatakları olarak da bilinmektedir. İki motorlu olan modellerde, piston ve dual olmak üzere iki çeşit motor yer almaktadır. Üç motorlu olanları ise, hastaların bakımlarının daha rahat bir şekilde yapılmasına yardımcıdır. Dört motorlu olan hasta yatakları ise bu yatak modelleri içerisin de en dolu özelliklere sahip olan modeldir ve tam oturma pozisyonuna gelebilir. Hasta yatakları kullanmanın faydasını hastanızın rahat ettiği sürecek görecek ve memnun kalacaksınız. Hasta Yatağı Çeşitleri bu şekilde kendi içlerinde sınıflandırılır ve müşterilere sunulur.

hasta-karyolası-4-motor

Hastane Yatakları

Hastanelerde yer alan hasta karyolası genellikle motorludur. Hastaların düşmelerini engelleyecek korkuları olan bu yataklar, hastanın pozisyon değiştirmesine de yardımcı olabilmektedir. Hasta karyolaları arzuya göre evlerde de kullanılabilmektedir. Bu alanda hizmet vermekte olan Elit Sağlık Ürünleri hasta yatakları, ilk yardım ürünleri, üst yataklar, yemek masaları, havalı yataklar gibi çeşitli ürünlerini uygun fiyatlarda satışa sunmaktadır. Bu kaliteli ürünler ile ilgili detaylı bilgileri http://www.elitsaglikurunleri.com/ internet sitemizi de inceleyerek, edinebilirsiniz.

Hasta Yatağı Satışı

Elit sağlık ürünleri olarak sizlerin her türlü sağlık ihtiyacını karşılayarak sizleri güven ile tanıştırıyoruz. Her insan alışveriş yaparken güven ile hareket etmek ister ve biz bu konuda edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi referanslarımız adı altın da toplamış bulunuyoruz. Hem perakende hemde toptan olarak siparişlerinizi alıp en kısa zaman da teslimatlarını yapıyoruz.