Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Hasta Üst Yatağı Visko

Hasta Üst Yatağı Visko

Hasta Üst Yatağı Visko ; ürünümüz tamamen yerli malzemelerden üretilmiş olup elit sağlık ürünleri fabrikasında üretilmiştir. Visko yatak üretirken kullanmış olduğumuz ham maddeler özel alışımlar ile birleşerek visko özelliğini almaktadır. Visko diğer adı ile tempur olan yataklarımız full ortopedik üründür. Ergonomik yapısı ile üzerinde yatan kişinin vücudunu sararak rahat bir tedavi sürecine olanak sağlamaktadır. Hasta yatağı ile kullanıldığı zaman mükemmel bir uyum içine girerek hareketlerde tam uyum sağlar.

visko-yatak

Hasta Üst Yatağı Visko

Hastalarımızın konforu için karyolardan daha büyük bir etkendir. Hava alabilen yapısı ile havalı yatak kullanımını gerektirmemektedir. Hayatları boyunca sağlık durumu bakımından devamlı yatmak zorunda kalan kişiler de terlemeye dayalı olarak basi yaraları çıkmaktadır. Visko tempur yataklar vucüt ağırlığını emerek hastanın ağırlığından dolayı baş, bel, kalça ve topuk kısmına baskı uygulamaktadır. Bu baskı ise tedavi edilmez ise zaman ile yaralara dönüşür. Bu yaralar ağır dır ve bakımı çok zordur. İşte bu yüzden yaralara önlem olarak visko yatak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Visko Yatak

Elastik yapıdadır ve istenilen şekli kolayca alabilir. Ergonomik yapısı ile çok rahat uykular sağlar ve bel tutulmalarını engellemektedir. Dünya standartların da üretilen tempur yataklarımız elit sağlık güvencesi ile siz değerli müşterilerimiz hizmetinizde dir. Yataklarımız 2 yıl garanti kapsamında olup en ufak sorunlarınız da bire bir değişim imkanı bulunmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz