Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Hasta Üst Yatağı Sünger

Hasta Üst Yatağı Sünger

Hasta Üst Yatağı Sünger

Hasta yatağı üretim modelleri arasında yer alan hasta şilteleri hastanızın rahatlığı için tasarlanmıştır. Şilteler tamamen ortopedik olmak zorundadır. Sebebi ise üzerinde yatan kişi devamlı yatacak olmasından dolayı karyolası çok fonksiyonlu olsa bile rahat edemez. Hasta Üst Yatağı Sünger ürünlerimiz tamamen ortopedik dir. Cnc makinelerinde kesilen gri süngerler tam ortopedik ham maddeler ile birleştirilmiştir. Ortaya müthiş bir rahatlıkta yatak çıkmaktadır. Hasta yatakları üzerinde yatan kişi, sağlık bir insan gibi günlü 8 ve ya 10 saat yatmamaktadır. 7 – 24 saat yattıkları için kendilerini rahat hissetmelidir. Yatağı üretirken yatan kişinin kıvrımlarına uyum sağlamasına özen gösterdik. Baş, kalça ve ayak ucu kısımları genelde devamlı temas ettiği için yaralar cıkmaktadır. Temas eden kısımlara uygulanan baskıyı en aza indirmek için mühendislerimizin üretmiş olduğu özel ham maddeleri yatağın belirli bölmelerine uyguluyoruz.

Üretim Aşaması

Üretim aşamasında fabrikadan getireilen gri süngerler işlenmektedir. Bu süngerler daha sonra cnc makineleri ile 90 x 190 ebatlarında kesilerek hazır hale getirilir. Üst kaplaması için hava geçirebilen kumaşlar tercih edilmiştir. Bu kumaşların özelliği kaydırma yapmamasıdır. Hastanız üzerinde yatarken karyolanın baş veya ayak kısmını kaldırdığınız zaman karyolaya tutunabilir ve hastanızın kaymasını engeller.

hasta-yatağı

Üzerinde havalı yatak kullanabilirsiniz. Havalı yataklar için tasarlanmıştır ve havalı yatağın kullanılacağı sertlikte olmasına gayret gösterdik. Hasta Üst Yatağı Sünger ürünümüzü kullanırken konforu yaşayacaksınız. Hasta yatağı satın aldığınız zaman üst yatak modelinide özen ile seçmelsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz