Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Hasta Karyolası

Hasta Karyolası ; Sağlık bakımından rahatsızlığınız mı var? Hastaneler de ve diğer sağlık kuruluşların da tedavinize devam ederken sizlerin ev ortamların da tedaviye devam edeceğiniz söylenir. Bu durum da ev de kendiniz veya bir doktor ile tedavi süresine devam edeceksiniz. Fakat devamlı yatmak zorundaysanız ev de kullanmış olduğunuz çekyat, koltuk ve diğer benzeri sıradan yataklar da bu süreç zor olacaktır. Biz elit sağlık ürünleri olarak bu konuda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu 18 yıldır hasta karyolası üretiyoruz. Üretmiş olduğumuz sağlık ürünleri ile sizlerin evleriniz de daha iyi ve daha sağlıklı bir süreç geçirmenize yardımcı oluyoruz. Özellik ile motorlu hasta karyolası kullanımı kolay olması ve şık model tasarımları ile sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bu modelleri ev de kullandığınız zaman hem tasarım olarak göz zevkinize hitap ederken hem de konforu yaşayacaksınız. El kumandası sayesinde üzerinde yatan kişi kendi başına kalsa bile yatağındaki özellikleri kolaylık ile kullanabilir.

Hasta Karyolası Nerelerde Kullanılır ?

Hastaneler de kullanılan modeller genellikle özel olarak hastaneler için üretildiğinden normal ev de kullanılacak modeller arasında çok büyük özellik farkları bulunmaktadır. Bu modeller yüklü miktarda ihale usulü ile üretildiğinden bazı hastalar aynı modelleri evlerinde isterler. Fakat bu modeller hali hazırda stoklar da bulunmadığı için özel olarak aynı modelden üretilip teslimi yapılmaktadır. Fakat bu teslim süreci 4 iş günü sürmektedir. Diğer ev tipi hasta yatakları evlerde ve tedaviye devam edeceğiniz her ortam da kullanmaya karşı bir sakıncası yoktur. Bu tip hasta karyolaları tamamen sağlığınız için bir sıkıntı teşkil etmemek ile birlikte anti bakteriyel malzemelerden üretilmiştir.

Hasta Karyolası Satın Alma

 Hasta karyolası istanbul ve ya diğer illerden satın almayı düşündüğünüz andan itibaren türkiye’nin her ilindeki bayilerimiz aracılığı ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Satın alacağınız hasta yatağı fiyatları 600 tl den başlayıp 6,000 tl ye kadar çıkmaktadır. İste bu yüzden size uygun kullanabileceğiniz en doğru bir hasta yatağını satın almanız adına bizim ile irtibata geçmelisiniz. Yanlış model yanlış tedavi getirebilir ve daha sonradan pişman olabilirsiniz. Elit sağlık ürünleri sağlık ile ilgili bütün sorunlarınız da yanınızdadır.

Ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.