Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2020

Hasta Karyolası Fiyatları

 Hasta Karyolası Fiyatları

Yatan hastalar için önemli konulardan birisi de hasta yataklarının kalitesi ve konforudur. Bu nedenle hasta yatağı almadan önce fiyatları ile birlikte nasıl olması gerektiği konusunda da bilgi sahibi olmalısınız. Çünkü hastanızınyatalak olma süresine göre uzun bir zaman o yatağı kullanacaktır. Hasta karyolası fiyatları kalitesine göre değişmektedir. Ancak sağlık açısından yatağın özenle seçilmiş olması önemli bir konudur. İki taraftan korumalı olması gereken yataklar, yatan kişinin düşmemesi ile birlikte üzerine örtülecek olan yorgan, çarşaf gibi eşyalarında düşmemesini sağlar. Yatak yüksekliği de önemli konulardan birisidir. Hasta tek başına inip, tekrar yatağa çıkabilmeli, yükseklik tekerlekli sandalye hizasında olmalıdır. Uzun süre yatacak olan hastalar için mutlaka havalı yatak tercih etmelisiniz. Böylece hastanın uzun süreli yatma nedeni ile bedeninde yara oluşumunun olması önlenir ve yeni hastalıkların önüne de geçilir.

Hasta Yatakları Nasıl Olmalıdır?

Yatalak hastanın sağlığına kavuşabilmesi için iyi bir bakım gerekmektedir. Bu bakım esnasından yatacak kişinin kullanacağı hasta yatağı son derece önemlidir. Hasta için mutlaka sağlıklı özelliklere ve tüm gerekli donanımlara sahip yatakları tercih etmelisiniz. Bu hem iyileşme süresinin hızlandırılmasına yardımcı olurken hem de hastanın yatış bozukları nedeniyle yeni rahatsızlıklar yaşamasını önleyecektir. Yatağın kalınlık ve sertliği, yatma ve kalkmada yardımcı olacak düzenekler, anatomik baş yastığı dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelir.

ahşap-4-motorlu-hasta-karyolası

Hasta Karyolası Satın Alma

Fiziksel rahatsızlıklar, yaşam fonksiyonlarının azalmasına neden olan hastalıklar ve çeşitli birçok sebep hastaların yatarak tedavisini gerektirebilir.  Bu gibi durumlarda hasta karyolası ihtiyacı doğar. Hasta yatakları yerine hâli hazırda bulunan yatakları tercih etmek; hastanın sağlığını riske atabilir ve yeni hastalıkların kazanılmasına sebep olabilir. Hasta tedavisinin iyi bir şekilde yapılabilmesi için doğru pozisyonda olması mutlaka sağlanmalıdır. Bunun için de en doğru hasta yatağına sahip olmalısınız. Hasta yatakları fiyatları farklı kullanım özelliklerine sahip olmaları nedeni ile değişmektedir. Ekonomik çözümler yaratan firmaların hasta yatağı kiralama seçeneklerinde yararlanabilirsiniz. Hasta karyolası İstanbul satış ve kiralaması yapan Elit Medikal Firması ile iletişime geçerek, hastalar için en doğru, sağlıklı ve makul fiyatlara sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Farklı fiyat aralıkları ve özellikleri ile ürünleri inceleyebilir, hasta için en sağlıklı olacak tercihi yapabilirsiniz.