Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2020

Hasta Karyolası Bitlis

Hasta Karyolası Bitlis

Hasta karyolası toptan olarak ve perakende satışı yapmış olduğumuz illerimizin başında bitlis ilimiz gelmektedir. Bitlis iline vermiş olduğumuz önemin sebebi orada yaşayan hasta vatandaşlarımızın sağlık durumları bakımından daha verimli bir süreç geçirmelerini istememizdir. Hasta yatağı satın almayı düşündüğünüz andan itibaren bizim ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Elit sağlık ürünleri olarak Hasta Karyolası Bitlis ilinde 2010 yılından beri hizmet veren şubemizde bütün manuel ve motorlu hasta karyolası modellerimizi inceleyebilir ve size uygun en doğru modeli satın alabilirsiniz. Devamlı yatmak zorunda kalan hastalar için rahat edecekleri en doğru model kişiye özgü yapılacak bir modeldir. Sıradan yataklar üzerinde yatan her hastaya yeterli desteği sağlayamayabilir ve bu sebepten dolay hastanız rahatsız olabilir.

Hasta Karyolası Bitlis Satışı Yaptığımız İlçeler

Söylemiş olduğumuz gibi Hasta Karyolası Bitlis ilindeki vatandaşlarımıza çok önem vermekteyiz. Onların sağlıkları ile bir durum olduğun da elit sağlık ürünleri olarak kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlara hastalarımız kullanacağı gibi imalatını yapıp kullanmalarını sağlıyoruz.

  • Bitlis il merkezi
  • Adilcevaz
  • Ahlat
  • Güroymak
  • Hizan
  • Mutki
  • Tatvan

İlçelerinde yaşıyorsanız ve bir hasta karyolası almayı düşünüyor iseniz biz sizin beğenmiş olduğunuz modeli veya hastanız için özel ölçülerde ve farklı pozisyonlara hareket edebilen sıfırdan imal edeceğimiz yatağınızı evinize kadar getirip kurulumunu sağlıyoruz.

elit-medikal

Biz elit sağlık olarak sadece hastalarımızın tedavi süreçleri ve konforları için sadece hasta yatakları üretiyoruz. Bunun sonucunda 19 yılı aşkın iş tecrübemiz ile sizin ve hastaların bütün sorunlarına çözüm odaklı yaklaşıp sizlerin ve hasta kişilerin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Hasta Yatakları

Hasta yatakları denildiği zaman sadece hastaların üzerinde yatmış olduğu normal yataklar akla gelmemelidir. Çünkü bu hasta yatakları hastaların sırtını, ayaklarını ve diğer hareket etmesini istediği yerleri motorları sayesinde hareket kabiliyeti verebiliyor. İşte bu neden ile hasta yatakları diğer yataklardan farklı ve daha konforlu hale getirmektedir. Normal sağlıklı kişiler dahi gece uykularında

3-motorlu-hasta-karyolası

yatakları rahatsız ise ertesi gün uyandıklarında bel ve vücut tutulmaları ile karşılaşırlar. Bu hasta olan diğer kişiler durumu tamamen değiştirir. Bu yüzden hastanız için bir hasta yatağı kullanmalısınız.