Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2020

Ev Tipi Hasta Yatakları

Ev Tipi Hasta Yatakları

Hasta yatakları hem hasta olan kişi hem de ona refakat eden ya da bakımını sağlayan kişiler için oldukça önemlidir. Konforu iyi olmayan, sağlam, kaliteli malzemeden üretilmemiş yataklar maddi açıdan bütçenize dost görünse de hastanız için pek de olumlu sonuçlanmaz. Bu sebeple her tip hasta yatağında olduğu gibi ev tipi hasta yataklarında da kaliteli yataklar tercih edilmelidir. Bunun için öncelikle ev tipi hasta yatağı konusunda asansörlü, asansörsüz, ahşap, 2 motorlu ya da elektrikli yatak çeşitleri arasından tercih yapmalısınız.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Hangi tarzda hasta yatağı alacağınız sizlerin tercihine bağlı olmakla birlikte ev tipi hasta yataklarında gerek bakımı sağlayan kişi ve gerekse hasta için elektrikli ya da asansörlü hasta yatakları tercih edilmektedir. Elbette doktor tavsiyesi de bu aşamada oldukça önemlidir. Genellikle hareket yeteneğini kaybetmemiş olan hastalar için 2 motorlu hasta yatakları ekonomik bir fiyata sahip olmalarından dolayı da kullanışlıdır. Ev içerisinde rahat bir kullanım için tekerlekli, asansörlü yataklar da sıklıkla kullanılmaktadır. Tekerlekler 360 derece dönebilir ve çapraz kilit sistemi ile yatak sabitlenebilir. Bunun haricinde yatak korkulukları da hastanın güvenliği için oldukça önemlidir. Tek mandal sistemiyle korkuluğu kaldırıp indirme konusunda sıkıntı yaşamaz ve hastanın güvenliğini sağlamış olursunuz. Elektrikli hasta yatakları ise daha teknik bir yapıda olup sistemli bir şekilde çalışabilmektedir.

ev-tipi-hasta-karyolasi

     Hasta yatağı İstanbul gibi bir yerde elbette çok sayıda mevcuttur. Ancak başta da belirttiğimiz üzere hasta yatakları konusunda kalite çok önemlidir. Eğer sizler de kalite, sağlamlık, konfor ve güvenliğe üst düzeyde değer veriyorsanız hem de bütçenize uygun bir ev tipi hasta yatağı arıyorsanız bu hizmet için Elit Medikal tam size uygundur. Elit medikal kalitesi, garantisi ve iletişim ile hizmetlerindeki mükemmellik sebebiyle yıllardır tercih edilmektedir. Tecrübe, kalite ve müşteri odaklı bir anlayış ile hastalara ve hasta yakınlarına sağlamış olduğu kolaylıklar Elit Medikal ’in tanınmasını ve tercih merkezi haline gelmesini sağlamıştır. Müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, kurulum ve kapıya kadar getirme hizmetleri ise sizler için düşünülmüştür.