Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Eylül 2020

En Kullanışlı Hasta Yatakları

Hasta Karyolası

En kullanışlı ve en pratik Hasta Yatakları ile hasta olan kişilerin daha verimli bir süreç geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerin imal edilme sebebi devamlı yatan kişilerin kalmış oldukları zor durumları en az seviyeye indirmektir.  Devamlı yatan kişilerin bir çok zorluk için de kaldığı ve o kişiye bakan yardımcısının da bu zorluklar ile başa çıkmakta zorlandıkları bilinmektedir. Hasta yatakları bu kişiler için özel olarak üretilir ve üzerin de yatan hasta kişilerin bir çok özel uygulamayı barındırır. Hastaların günlük ihtiyaçları arasın da bulunan yemek yeme tuvalet gibi bir çok ihtiyacını bu yataklar üzerin de yapabilmektedir. En kullanışlı ve en pratik çözüm olan hasta yatağı modelleri arasın da bulunan ev tipi modeli ile hastaneden taburcu olmuş hastalar faydalanmaktadır. Eğer hastanız hastane da tedavisi bitti ise ve evde de istirahat edecek ise özellikli bir yatak kullanması hem kendisi hem de yakınları için iyi olacaktır. Hasta kişi istirahat sırasın da kendi istediği gibi hareket edebilmeli hem de kimseden yardım almadan dik bir pozisyona gelmelidir.

Hasta Karyolası Kullanımı

Bu yataklar hastalar için özel olarak üretildiği için yatakların üzerin de yatacak olan kişileri için bir çok yararlı ve kullanımı kolaylaştıracak aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar serum askısı, özel anti bakteriyel korkuluklar, tuvalet aparatları ve tv asma aksesuarıdır. Bunlar hastaların gün içerisin de ihtiyaç duyacağı ürünlerdir. Hareket edip kalkıp yürüyebilen hastalar için fazla ihtiyaç olmasa da tuvalet aparatı bir devamlı yatmak zorun da olan hasta kişi için büyük önem taşımaktadır.

Hasta yatağı üzerin de kullanılan bu sistem ile hastaların yatakların dan  kalkmadan tuvaletlerini yapmaları sağlanmaktadır. Yatalak hastaların yatacakları özel üretim olan hasta yatağı modelleri donanımlı olması gerekmektedir. Ne de olsa o yatak üzerin de hayatlarına devam edeceklerdir. Her zaman hastanın yanında bir yardımcı kişi olamayabilir. Hasta tek başına kaldığı zaman bile mutlaka hareket edebilmektedir. Bu hareket etmesini de yataklar dan yardım alarak yapmalıdır. Elektrikli motorlu olan hasta yatağı modelleri ile hastalar el kumandası üzerin de tuşlara basarak istemiş oldukları hareketi yapabilmektedirler.