Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2020

Elektrikli Hasta Yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı

Artık hastalarında hastanelerde kaldıkları süre içerisinde konforlu bir şekilde tedavi sürelerinin tamamlanması için fazlasıyla yeni ürün mevcuttur. Hastaların yemek, TV seyretmek gibi aktivitelerini yerine getirmeleri esnasında oturur pozisyona gelebilmeleri için zorlanmaları tarih oldu. Hasta Yatağı eskiden bilindiği gibi dümdüz bir yatak değil her türlü fonksiyon için üretilmiş ürünler haline geldi.

Elektrikli Hasta Yatağı

Hasta Yatağı ve Özellikleri: Hasta yatağı denildiği zaman akla gelen basit hasta yatakları artık yerini farklı durumlar için üretilmiş modeller ile yer değiştirdi. Elektrikli hasta yatağı modelleri bir hayli arttı. Hastanın gün içerisinde yapması gereken birçok aktivitenin yanı sıra zorunlu ihtiyaçları içinde yardımcı bir hal alan hasta yatakları fazlasıyla teknolojik olarak piyasada yerini almış durumda. Hastanın yüksek bir yataktan inmesi gibi bazı zorluklar için alçalabilme özelliği, dik oturma konumuna tek tuş ile geçebilme, tek tuşla yatar pozisyon alma veya hafif baş kısmını yükseltebilme gibi fazlasıyla fonksiyon ile donatılmış hasta yatağı özellikleri artık hastaların hastane ortamlarında kaldıkları süreyi daha konforlu hale getirmektedir. Ayrıca hijyene önem veren hasta yatakları başlık tutamak gibi kısımların anti bakteriyel malzemeden üretilerek kolay bir şekilde temizlenmesini de sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak serum askısı ve fren sistemi ile kolay bir kullanım sağlamaktadır.

hasta-karyolası-3-motorlu

 

Hasta Yatağının Teknik Detayları: Elektrikli hasta yatakları 4 yıl yetkili servis garantisi kapsamında satılmaktadır. Ayrıca 10 yıl süre ile parça temini garantisi de verilmektedir. Yatakta bulunun Piston motor 2 yıl garanti kapsamında olup deveboynu ve TV sehpası da ürünlerde mevcuttur. Tüm bu özellikler yatak modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Farklı Yatak modelleri için farklı seçenekler sunulduğu gibi farklı avantajlarda sunulabilmektedir. Almak istediğiniz yatağın hangisi olduğunu tespit ederek ihtiyacınıza en uygun modeli seçmek mümkün. Elektrikli hasta yataklarında her hasta için seçenek bulunmaktadır. Elektrikli hasta yatağı seçimini yapmadan önce mutlaka bu işi uzun yıllar yapmış tecrübeli bir kuruluş ile görüşmeniz en doğrusu olacaktır. Bu tecrübeyi ve ihtiyacınız olabilecek hasta yatağını İstanbul’da bulabileceğiniz yerlerin başında Elit Medikal gelmektedir.