Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ekim 2020

Ecza Dolabı Tek Kapılı

Ecza Dolabı Tek Kapılı

Ecza Dolabı Tek Kapılı

Ölçüleri

  • En: 40 cm
  • Boy: 55 cm
  • Yükseklik: 175 cm

Elit sağlık ürünleri olarak üretmiş olduğumuz hastane demirbaşları ile tüm türkiye’nin bu sektördeki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Üretmiş olduğumuz ecza dolabı ile hastane odalarının daha derli toplu durmasını sağlıyoruz. Ecza dolapları genellik ile hastanelerde kullanılmıştır. Günümüzde ise sağlık merkezleri, aile hekimleri ve büyük şirketleri sağlık odalarında bulunmaktadır. Ecza Dolabı Tek Kapılı modelimiz tamamen yerli imkanlar ile üretilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üzerinde 1,5 mm kalınlığında saç malzeme kullanılan modelimizin boyası özen ile seçilmiştir. Özel fırınlarda özel elektrostatik toz boyalar ile modelimiz paslanma yapmaz ve sağlık için bir zararı yoktur.

Ecza Dolabı Tek Kapılı İmalatı

Bir ecza dolabı satın almadan önce iyice araştırmanız gerekmektedir. Üreticisini bulmanız önemli olduğu gibi imalat yapan firmadan hem daha ekonomik fiyata sahip olursunuz hem de daha kaliteli ürün almış olursunuz. Ecza dolabı satan firmalar genellik ile aracı dediğimiz firmalardır ve sadece işin maddi boyutuna bakarlar. Elit sağlık ürünleri olarak tek düşüncemiz müşteri memnuniyetidir.

tek-kapili-ecza-dolabı

Ecza Dolabı Tek Kapılı

Tek kapılı ecza dolapları iki modeldir. Bu modeller üstü cam altı dolap diğer model ise ön tarafı komple cam olandır. Ürünü satın almış olduğunuz da bazı firmalar camlarını vermemektedir ve tekrar dan cam kestirmek zorunda kalabilirsiniz. Biz camları ile birlikte veriyoruz ve sizi bir daha uğraş içerisine sokmuyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz